Pomysły na wieczór panieński

mega 3 lipca 2022 Brak komentarzy

Pomysły na wieczór panieński

W ten dzień bez wątpienia liczy się tylko szaleństwo, dobra zabawa i grono najbliższych przyjaciółek. I właściwie nie trzeba niczego wielkiego, wystarczy przecież wyjść na miasto i odwiedzić parę knajpek, ale jeśli szukasz czegoś bardziej spektakularnego, to pod spodem znajdziesz kilka fantastycznych inspiracji do tego, jak spędzić udany i zarazem niezapomniany wieczór panieński?

SPA albo lot balonem?

Dla miłośniczek relaksu i tajskich masaży zdecydowanie SPA będzie wręcz rewelacyjnym pomysłem, zwłaszcza że ośrodki wypoczynkowe oferują dla imprezowiczek dodatkowe atrakcje jak kręgle, bar czy dyskotekę. Po bajecznym czasie spędzonym w masażach błotnych czy jacuzzi, można więc zaplanować szampański wieczór na parkiecie albo przy barze, popijając kolorowe drinki.

Najczęściej hotele też mają świetne oferty, dedykowane przyszłej Pani Młodej i jej towarzyszkom i naprawdę aż żal z nich nie korzystać. Innym szalonym ale niezapomnianym przeżyciem może być np. lot balonem, który będzie wstępem do świetnej imprezy. Potem to już można zwyczajnie zakotwiczyć w knajpce czy na dyskotece, ale tam na górze można wypuszczać papierowe gołębie z życzeniami, pić szampana i cieszyć się życiem.

Wyjazd do Zakopanego albo Karpacza?

Wieczór panieński to ten dzień, w którym bawi się przed wszystkim Panna Młoda. Dlaczego więc nie zorganizować jej szalonego dnia i porwać do Zakopanego, Szczyrku albo Karpacza? Już podczas podróży można się kapitalnie bawić, a na miejscu atrakcji z pewnością będzie bez liku. Można spontanicznie wybrać się na stok zimą albo do Aquaparku czy na kręgle. Wieczór z męskim striptizem też będzie strzałem w dziesiątkę.

Escape room czy koncert?

Miejsc na zorganizowanie wieczoru panieńskiego jest bardzo wiele, począwszy od escape roomu, gdzie Panna Młoda może otrzymać specjalne zadania, kończąc na kinie czy koncercie. Można pokusić się też o podchody z mapą do celu i rozwiązywaniem zadań albo imprezą na plaży z ogniskiem (musi być do tego specjalnie wyznaczone miejsce). Warto jednak dopasować pomysł do upodobań Panny Młodej. Dla osoby, która lubi wysoki poziom adrenaliny, lepszym pomysłem od SPA czy escape room, mogą być więc wyścigi gokartowe albo wizyta w wesołym miasteczku.

Prywatka w domu

Nikt nie powiedział, że trzeba planować wielkie wyjazdy, przecież w domu też może być ciekawie, zwłaszcza jeśli organizatorki wymyślą interesujące i zabawne gry, fikuśne przebrania oraz zapewnią dodatkowe atrakcje. Kolorowe drinki ale też fajne pomysły, np. wróżby, wieczór filmowy bądź zaproszenie profesjonalnej kosmetyczki czy manicurzystki. Wtedy można połączyć przyjemne z pożytecznym i zafundować przyszłej Pani Młodej profesjonalne maseczki na twarz czy rewelacyjny manicure już na wesele. Nie zaszkodzi trochę szaleństwa – kostiumy czy dziecięce naklejane tatuaże (Uwaga!! Niektóre nie schodzą nawet po kilku dniach).